НОВИНИ

Вибухи у Калинівці. Сапери виявили майже три тисячі снарядів

Відкритих осередків горіння та вибухів боєприпасів на території складу не спостерігається.

У Калинівці Вінницької області, де 26 вересня  сталася пожежа на складах боєприпасів, піротехніки виявили та вилучили 2 тис. 998 вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій у п'ятницю, 27 жовтня.

"Станом на 7 год. 27 жовтня відкритих осередків горіння та вибухів боєприпасів на території складу не спостерігається. Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 30 тис. 121 га території, виявлено та вилучено 2 тис. 998 вибухонебезпечних предметів.  До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 2 пожежні танки, 2 інженерні машини розгородження та 1 БАТ-2 МО України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з початку виконання робіт отримано та виконано 478 заявок від населення щодо виявлення вибухонебезпечних предметів.

Як повідомлялося, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт. Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.