НОВИНИ

Twitter заборонив рекламу від Russia Today і Sputnik

Рішення прийняли у зв'язку з тим, що пропагандистські ресурси за допомогою мікроблогу намагалися впливати на президентські вибори в США у 2016 році.

Сервіс мікроблогів Twitter заборонив акаунтам Russia Today (RT) і Sputnik розміщувати будь-які рекламні пости. Відповідне оголошення було опубліковано ввечері 26 жовтня.

У Twitter пояснили, що рішення прийняли на основі висновків американського розвідувального співтовариства про те, що два російських агентства намагалися впливати на президентські вибори в США у 2016 році.

Крім цього Twitter відправить на благодійні цілі 1,9 мільйона доларів доходів, отриманих від продажу реклами RT і Sputnik з 2011 року.

Кошти будуть спрямовані на незалежні дослідження про використання твіттера під час виборів.

Нагадаємо, що центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.