НОВИНИ

ЗМІ озвучили кількість звинувачень у сексуальних домаганнях у Єврокомісії

У результаті скарг було висунуто "дисциплінарне стягнення за невідповідну поведінку" для 20 працівників установи.

Працівники Європейської комісії за п’ять років подали 65 скарг про сексуальні домагання проти своїх колег. Про це пише The Telegraph.

Як повідомляється, у результаті 65 скарг було висунуто "дисциплінарне стягнення за невідповідну поведінку" для 20 працівників комісії.

За даними видання, посадовці, у середньому, подають одну заяву про сексуальні домагання щомісяця. З 2012 року, у середньому чотири випадки на рік призводять до санкцій.

Зазначається, оскільки жертви не звітують про переслідування,  справжній рівень сексуальних домагань може бути набагато вищим. 

У державній службі ЄС заявили, що мають"нульову терпимість до будь-яких форм домагань" та правила, щоб запобігти її введення з 2006 року.

Нагадаємо, низка працівників Європейського парламенту повідомили, що стали жертвами сексуального домагання з боку чоловіків-європарламентарів. За інформацією, видання Politico, яке конфіденційно збирає історії від працівників європейських інституцій, на даний момент відомо про свідчення 87 жінок і 6 чоловіків.