НОВИНИ

Суд над комбатом ОУН Коханівським. Стала відома попередня сума збитків нічного погрому

Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, коментуючи ситуацію зазначив, що інакше як погромом назвати це не може.

Державна судова адміністрації України повідомила, що попередні збитки, які поніс Святошинський районний суд Києва унаслідок заворушень у ніч на 24 жовтня, де обирали запобіжний захід для командира добровольчого батальйону ОУН Миколи Коханівського, становлять понад 500 тис. гривень. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, коментуючи ситуацію зазначив, що інакше як погромом назвати це не може.

"Прикриваючись гаслами справедливості і законності люди, які були присутні у судовому засідані як вільні слухачі, здійснили погром у суді, знищили дороговартісне майно і устаткування, практично паралізували роботу суду і ні на хвилину не подумали про тих громадян, чиї справи мають слухатися найближчим часом", - наголосив Холоднюк.

Як повідомлялося, працівники поліції взяли штурмом залу Святошинського районного суду Києва,  яку в ніч на 24 жовтня прибічники Миколи Коханівського забарикадували, аби не допустити правоохоронців, які повинні були відвезти затриманого в СІЗО. 

Нагадаємо, 21 жовтня у Києві біля станції метро "Академмістечко" поліція затримала командира добровольчого батальйону ОУН Миколу Коханівського. Зазначається, що між Коханівським та ще одним чоловіком виник конфлікт особистого характеру, який переріс у бійку зі стрільбою. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.