НОВИНИ

Суд в окупованому Криму залишив у силі арешт "кримського диверсанта" Панова

На початку жовтня окупанти продовжили термін арешту до 9 грудня.

В окупованому Криму Верховний суд у вівторок, 24 жовтня, відмовив у задоволенні скарги на продовження арешту фігуранту «справи українських диверсантів» Євгену Панову. Про це повідомив брат ув'язненого Ігор Котелянець.

«Жені постійно продовжують термін арешту необґрунтовано, на початку місяця продовжили до 9 грудня. Це необґрунтовано, адже щоб продовжити термін, треба обґрунтувати слідчими діями, але нічого представлено не було, наші адвокати подали скаргу... Ми розуміємо, що вони (російський суд у Криму ‒ ред.) нічого не задовольнять, але це потрібно для подальшого обґрунтування в Європейському суді», ‒ сказав Котелянець.

Нагадаємо, 6 жовтня суд в окупованому Криму продовжив на два місяці термін тримання під вартою двом фігурантам «справи українських диверсантів» Євгену Панову та Андрію Захтею, вони залишаться в СІЗО до 9 грудня.

ФСБ Росії у серпні 2016 року заявила, що запобігла терористичному акту в Криму, який, за даними спецслужби, був організований української розвідкою. У цій справі затримали Євгена Панова та Андрія Захтея. У Генштабі Збройних сил України назвали такі заяви російської сторони провокацією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.