НОВИНИ

У Європарламенті звинуватили депутатів у сексуальному домаганні

За інформацією, видання Politico, яке конфіденційно збирає історії від працівників європейських інституцій, на даний момент відомо про свідчення 87 жінок і 6 чоловіків.

Низка працівників Європейського парламенту повідомили, що стали жертвами сексуального домагання з боку чоловіків-європарламентарів. Про це повідомляє видання Politico.

За інформацією видання, яке конфіденційно збирає історії від працівників європейських інституцій, на даний момент відомо про свідчення 87 жінок і 6 чоловіків.

Згідно з повідомленням, наразі називають ім’я лише одиного євродепутата - 71-річного французького політика від Зелених, який нібито написав непристойне текстове повідомлення співробітниці іншого депутата. Імена інших політиків, яким закидають сексуальні домагання, The Sunday Times не оприлюднила, як зазначається, через побажання самих жінок. Вони, мовляв, побоюються за свою кар'єру та через можливі юридичні наслідки.

У зв’язку з цим, голова Європарламенту Антоніо Таяні 23 жовтня ухвалили рішення провести термінові дебати з цього питання вже наступної середи.

Німецький євродепутат, представниця Зелених Террі Райнтке (Terry Reintke) наголосила, що сексуальні домагання на робочому місці є жахливим різновидом зловживання владою. Вона закликала усіх працівниць Європарламенту повідомляти про домагання до відповідного комітету.

"Кожен випадок сексуальних домагань слід вивчати", - заявила також австрійська євродепутатка представниця Зелених Моніка Вана (Monika Vana).

Зазначється, що в 2016 році Європарламент створив спеціальний координаційний центр, який розглядає скарги такого роду та консультує потенційних жертв. За словами його речника, з часу створення цього центру до відповідного комітету ще не було подано жодної подібної скарги.

Як повідомлялося, 6 травня у Міжнародній моніторинговій місії повідомили про домагання з метою задоволення своїх сексуальних потреб з боку озброєного чоловіка в ОРДО (окремих районах Донецької області) щодо члена патруля Місії жіночої статі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.