НОВИНИ

Конституційний суд отримав два звернення Ради щодо скасування депутатської недоторканності

Відповідні законопроекти нардепи спрямували до КСУ 19 жовтня.

До Конституційного суду України надійшли два звернення Верховної Ради про скасування недоторканності народних депутатів. Про це повідомляється на сайті КСУ.

Мова йде про наступні законопроекти:

  • Про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до статті 80 Конституції України (в частині скасування депутатської недоторканності) (реєстр. № 6773) вимогам статей 157 і 158 Конституції України;
  • Про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) (реєстр. № 7203) вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект №7203 про внесення змін до статті 80 Конституції України, яка скасовує недоторканність народних депутатів України. 19 жовтня народні депутати включили до порядку денного і направили в Конституційний суд два законопроекти про скасування депутатської недоторканності.

Також зазначимо, що під Верховною Радою триває мітинг, учасники якого вимагають створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності та прийняття нового виборчого закону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.