НОВИНИ

Антирекорд відвідуваності. У КВУ розповіли, як нардепи ходили на засідання Ради в жовтні

Серед фракцій і груп найгірші показники відвідуваності у «Відродження», найкращі – в Блоку Петра Порошенка.

У жовтні на засіданнях Верховної Ради в середньому було зареєстровано 318 народних депутатів із 422, що є найгіршим показником за 2017 рік. Про це свідчить дослідження Комітету виборців України.

Згідно з даними КВУ, раніше найгірші результати відвідуваності було зафіксовано в лютому 2017 року, коли в залі парламенту в середньому було зареєстровано 326 нардепів. У березні цей показник склав 332 нардепи, квітні – 341, травні – 334, червні – 343, липні - 341, вересні – 328.

У дослідженні посилаються на дані письмової реєстрації, які свідчать, що загалом лише 33% нардепів (139 із 422) відвідали всі засідання Ради в жовтні. У той же час шестеро депутатів не відвідали жодного засідання, 58 – пропустили понад половину засідань.

Дивіться також: Активісти розповіли, хто з депутатів не голосував у вересні - інфографіка

Не відвідали жодного засідання ВРУ у жовтні члени «Опозиційного блоку» Євген Бакулін та Вадим Рабінович, позафракційні Дмитро Ярош та В’ячеслав Константіновський (подав заяву про складання мандату депутата), а також нардепи-втікачі Олександр Онищенко і Сергій Клюєв. Ці народні депутати не відвідали жодного засідання ВРУ як за даними письмової, так і електронної реєстрації. Євген Бакулін та Дмитро Ярош також не відвідали жодного засідання ВР у вересні.

Серед фракцій і груп найгірші показники відвідуваності у «Відродження», найкращі – в Блоку Петра Порошенка. В середньому в жовтні в залі було зареєстровано 83% депутатів фракції БПП, 79% - «Народного Фронту» та Радикальної партії Олега Ляшка, 75% - «Самопомочі», 74% - позафракційних, 73% - «Батьківщини», 62% - «Опозиційного блоку», 61% - «Волі Народу», 58% - «Відродження».

У КВУ нагадали, що загалом у жовтні відбулося 11 пленарних засідань Ради.

Раніше повідомлялось, що в 2017 році із заробітної плати народних депутатів, які пропускали засідання Верховної Ради, вирахували 1,7 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.