НОВИНИ

Екс-"прокурорку" окупованого Криму Поклонську досі не позбавили українського громадянства

Міграційна служба та Міністерство закордонних справ не надсилали заяв з відповідним проханням до адміністрації президента.

Депутат держдуми Російської Федерації та екс-«прокурор» окупованого Криму Наталія Поклонська досі є громадянкою України. Про це йдеться у відповіді Адміністрації президента на запит народного депутата Сергія Лещенка, яку оприлюднила Українська правда.

Згідно з листом,  Міграційна служба та Міністерство закордонних справ не надсилали заяв до АП про позбавлення Поклонської українського громадянства.

«Згідно із статтями 24 та 25 Закону "Про громадянство" повноваження стосовно підготовки подань про втрату особами громадянства України на розгляд комісії при президентові з питань громадянства здійснюються Державною міграційною службою, Міністерством закордонних справ, дипломатичними представництвами та консульськими установами», - пояснює адміністрація.

АП стверджує, що надсилала звернення до МЗС та міграційної служби, проте не отримала жодної відповіді.

Нагадаємо, у 2016 році ГО «Інститут масової інформації» (ІМІ) та Незалежна медіа-профспілка (НМПУ) підготували перелік головних ворогів свободи української преси. Лідером списку стала Наталія Поклонська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.