НОВИНИ

Рева заявив, що підвищення пенсій не вплине на розмір «зимових» субсидій

За словами міністра, органи соціального захисту для розрахунку розміру субсидію братимуть до уваги доходи громадян лише за I та II квартали цього року.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час «Години запитань до Уряду» у парламенті наголосив, що підвищення пенсій з жовтня 2017 року ніяк не вплине на розмір «зимових» субсидій. Про це повідомляє Урядовий портал.

За його словами, органи соціального захисту для розрахунку розміру субсидію братимуть до уваги доходи громадян лише за I та II квартали цього року.

«Нові осучаснені пенсії не впливають на розмір допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг, яка надається Урядом усім пенсіонерам-субсидіантам протягом цього опалювального сезону», - зазначив Рева.

Крім того, міністр додав, що громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад у травні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо  у червні цього року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, зможуть оформити субсидію.

«Це стосується лише тих українців, які донедавна працювали і отримували заробітну плату, або, скажімо, зарплату і пенсію, а віднедавна – у минулому чи цьому році (І та ІІ квартали) з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію», - сказав міністр.

Щоб скористатися такою послугою, пенсіонери повинні звернутися до управління соціального захисту населення з Декларацією про доходи, де мають зазначити вид доходу - пенсія, наприклад з 1 червня 2017 року. Тоді з 1 жовтня 2017 року таким громадянам не враховуватимуть  дохід за I і II квартал 2017 року, а братимуть до уваги лише розмір щомісячної пенсії.

Нагадаємо, 11 жовтня в Україні набув чинності закон про пенсійну реформу, за винятком деяких положень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.