НОВИНИ

Євросоюз передав ДПСУ обладнання на понад один мільйон гривень

Очільник Місії EUAM передав технічне обладнання для персоналу з питань взаємодії зі ЗМІ Держприкордонслужбі.

У четвер, 19 жовтня, відбулась перша зустріч Голови Держприкордонслужби Петра Цигикала з Головою Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Кястутісом Ланчінскасом. Про це йдеться в заяві прес-служби відомства.

У ході офіційного візиту Ланчінскас передав технічне обладнання вартістю понад один мільйон гривень для персоналу з питань взаємодії зі ЗМІ ДПСУ. Так, з метою покращення комунікаційних можливостей відомства очільник Місії EUAM передав: стаціонарні комп’ютери, ноутбуки, планшети, обладнання для відео- та фотозйомки вже незабаром використовуватиметься прес-службою Держприкордонслужби та прес-офіцерами в регіонах для покращення комунікаційних можливостей відомства.

"Державні органи повинні бути прозорими, пояснюючи громадянам те, як вони працюють. Це особливо стосується прикордонників, чия робота за визначенням передбачає пряму взаємодію з населенням" – зазначив Ланчінскас.

Як повідомляється, у липні США надали допомогу українському навчальному військовому центру в Яворові (Львівська область) обладнанням на суму 22 мільйони доларів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.