НОВИНИ

Янукович перейменував міністерство Тихонова

Президент Віктор Янукович перейменував Міністерство регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства в Міністерство будівництва й житлово-комунального господарства. Про це йдеться в указі «Питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» від 6 квітня.

"Перейменувати Міністерство регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства України в Міністерство будівництва й житлово-комунального господарства України", - йдеться в указі в указі.

Цей указ набуває чинності з дня опублікування.

Нагадаємо, 9 грудня 2010 року Янукович змінив склад уряду й реорганізував 14 міністерств в 10 міністерств і 15 відомств.

Зокрема, Міністерство регіонального розвитку й будівництва й Міністерство з питань житлово-комунального господарства були реорганізовані в Міністерство регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства. 

Планувалось, що реорганізація центральних органів влади - це лише перший етап адміністративної реформи, після якого заплановано і другий етап, у ході якого будуть реформуватися місцеві органи влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.