НОВИНИ

Янукович попросив Азарова не розповідати йому казок про Гарнюню і Спритка

Президент Віктор Янукович вимагає від Кабінету Міністрів розробити ефективну програму представлення України за кордоном. Про це він сказав у ході публічної презентації концепції "Інвестиційні реформи".

"Ми не вміємо подавати те, що в нас є. Запишіть собі, будь ласка, питання відпрацювати іміджеву програму за найкращими зразками світових стандартів. Попрацюйте з інвестиційними компаніями світового рівня, агентствами рекламними і зробіть професійну рекламу, покажіть, яка є Україна", - сказав Президент, звертаючись до прем'єр-міністра Миколи Азарова.

При цьому Янукович зазначив, що наявні напрацювання в цьому напрямку незадовільні.

"Немає такої програми, вона виглядає дуже непринадно і дуже непрофесійно... Якщо Президент її не бачив, як ви можете говорити, що вона є? Я її не бачив, ще раз повторюю, тому не розповідайте мені казки", - сказав він Азарову на заперечення про наявність відповідної програми.

Глава держави при цьому наголосив, що відсутність в іноземних партнерів уявлення про Україну утруднює залучення в країну іноземних інвестицій.

Нагадаємо, МЗС розробило стратегію позиціювання України за кордоном.

Зі слів директора департаменту інформаційної політики МЗС Олега Волошина, розробка стратегії обійшласядержбюджету сумою близько 100 тис. доларів.

CFC Consulting також розробила логотип України - напис Ukraine moving in the fast lane, виконані в стилі "аніме" персонажі-символи для брендингової стратегії.

Критично оцінив представлені МЗС символи бренду «Україна» - Спритка і Гарнюню, зокрема, художник, арт-директор Олекса Манн. За його словами, «навіть через тисячу років після ядерної війни, люди, які знайдуть цю бадягу, будуть сміятись і плакати від печалі».

Представники української громадськості, діячі культури, журналісти, експерти, представники української інтелектуальної сфери, громадяни України направили відкритий лист міністру закордонних справ України Костянтину Грищенку, у якому розкритикували запропоновані символи українського народу Спритка і Гарнюню.

Віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що йому не подобаються персонажі-символи реклами України за кордоном Спритко і Гарнюня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги