НОВИНИ

МЗС України висловило протест через рішення суду в справі Павла Гриба

Раніше Жовтневий районний суд Краснодара продовжив до 4 січня 2018 року термін утримання українця під вартою.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з рішенням російського суду щодо продовження терміну тримання під вартою українця Павла Гриба. Про це йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства.

«Безпідставне тримання П. Гриба під вартою в СІЗО м. Краснодар за сфабрикованим обвинуваченням є черговим свідченням політичного характеру справи. Демонстративна відмова в обстеженні стану здоров’я П. Гриба українськими лікарями на виконання рішення Європейського суду з прав людини та антигуманне до нього ставлення покладають усю повноту відповідальності за життя і здоров’я П. Гриба на російську сторону», - наголосили в МЗС.

Також повідомляється, що Україна вимагає негайно звільнити Павла Гриба та закликає міжнародну спільноту, правозахисні організації засудити жорстоке поводження російської сторони з незаконно затриманим українцем та посилити тиск на Російську Федерацію задля його звільнення.

Як повідомлялося, Жовтневий районний суд Краснодара 18 жовтня продовжив термін утримання під вартою українця Павла Гриба до 4 січня 2018 року.

Нагадаємо, 28 серпня колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни. Посольство України передало в МЗС Білорусі ноту з проханням надати інформацію про українця. ЗМІ отримали непідтверджену інформацію, що від може перебувати в управлінні ФСБ у Краснодарі (РФ). Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.