НОВИНИ

У Києві поліція виявила схрон зі зброєю, яку могли використати під час акцій протесту біля Ради

Після проведення всіх необхідних експертиз особа, яка зробила цей схрон, буде притягнута до кримінальної відповідальності.

Правоохоронці виявили у Києві схрон зі зброєю, вибухівкою і боєприпасами. Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України з посиланням на заступника голови Національної поліції України – начальника кримінальної поліції В’ячеслава Аброськіна.

За його словами, внаслідок реалізації оперативної інформації Національна поліція України спільно зі Службою безпеки України провела низку слідчих дій. Під час їх проведення правоохоронці вилучили зброю, боєприпаси і вибухівку.

"Обшуки ще тривають. Наголошую, що це – не останній крок Служби безпеки і Національної поліції, спрямований на недопущення заходів з дестабілізації ситуації в державі", – підкреслив Аброськін.

Він також сказав, що після проведення всіх необхідних експертиз особа, яка зробила цей схрон, буде притягнута до кримінальної відповідальності.

Дивіться також: Мітинг, сутички й намети. Як під Радою вимагали скасувати недоторканність депутатів

Тим часом, заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко зазначив, що вилучені правоохоронцями предмети могли бути використані під час сьогоднішніх подій біля Верховної Ради України, а також для дестабілізації ситуації в державі та провокування сутичок, які могли мати негативні наслідки.

"Ми чітко розуміємо, хто зробив цю "закладку", і хто мав намір придбати спецзасоби. Я вважаю, що в рамках кримінального провадження ці особи будуть ідентифіковані, і їх вина буде доведена", – зазначив Кононенко.

Нагадаємо, поліція раніше закликала народних депутатів і активістів не перешкоджати проведенню слідчих дій у столичному Музейному провулку.

17 жовтня під будівлею Верховної Ради зібралося кілька тисяч осіб, які вимагали створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності та прийняття нового виборчого закону. Тим часом депутати впродовж дня розглядали поправки до законопроекту №6327 (медичної реформи). Увечері Парубій оголосив засідання закритим, відмовившись ставити на голосування продовження роботи Ради.