НОВИНИ

Мітингувальники під Радою оточили нардепа й влаштували йому "коридор ганьби"

Барна намагався залишити вечірнє засідання парламенту, однак люди накинулися на депутата із вигуками: "Йди працюй", "На роботу".

Народний депутат від БПП Олег Барна ледве вирвався з оточення мітингувальників під Радою. Про це повідомляє кореспондент УП з місця подій.

Барна намагався залишити вечірнє засідання парламенту, однак мітингувальники накинулися на депутата із вигуками: "Йди працюй", "На роботу".

У свою чергу Барна намагався вирватися з оточення і прямував до напрямку готелю Київ.

У ситуацію втрутився екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, який залишав площу навколо парламенту.

"Не бийте його, відпустіть", - намагався втамувати натовп Саакашвілі.

Він просив мітингувальників не чіпати нардепа, в результаті учасники мітингу зробили Барні "коридор ганьби". Нардепа штовхали і обпльовували. Потім підбігла поліція і нардепа відвели до готелю.

Нагадаємо, 17 жовтня під будівлею Верховної Ради зібралося кілька тисяч осіб, які вимагають створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності та прийняття нового виборчого закону. Тим часом депутати впродовж дня розглядали поправки до законопроекту №6327 (медичної реформи). Увечері Парубій оголосив засідання закритим, відмовившись ставити на голосування продовження роботи Ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.