НОВИНИ

Парубій назвав можливу дату розгляду законопроекту про депутатську недоторканність

Розгляд цього питання у парламенті може відбутися у четвер, 19 жовтня.

У разі розгляду 18 жовтня комітетом з питань правової політики та правосуддя законопроектів щодо скасування депутатської недоторканності, голова Верховної Ради Андрій Парубій ініціюватиме розгляд цього питання у парламенті в четвер, 19 жовтня. Про це Парубій сказав під час Погоджувальної ради голів фракцій та парламентських комітетів.

“Якщо в середу комітет розгляне питання щодо зняття недоторканності, я буду ініціювати і просити депутатів, щоб після медичної реформи ми могли розглянути це в четвер”, - сказав він.

Парубій також додав, що готовий провести окремі консультації щодо готовності фракцій розглядати питання виборчої реформи. 

Раніше Парубій заявив, що Верховна Рада України не зможе розглянути законопроекти про скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду оскільки не має на це юридичних підстав.

Як повідомлялось, президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект №7203 про внесення змін до статті 80 Конституції України, яка скасовує недоторканність народних депутатів України

Нагадаємо, 17 жовтня під будівлею Верховної Ради зібралося близько 1000 осіб, які вимагають створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності та прийняття нового виборчого закону.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.