НОВИНИ

Євросоюз запровадив нові санкції щодо КНДР

Брюссель ввів обмеження на торгівлю нафтою, проведення фінансових транзакцій і створення спільних підприємств.

Європейський союз запровадив нові економічні санкції щодо Північної Кореї (КНДР) через розвиток Пхеньяном своїх ядерних і ракетних програм. Про це йдеться у заяві Ради Європи, оприлюдненій у понеділок, 16 жовтня.

Зазначається, що Брюссель ввів обмеження на торгівлю нафтою, проведення фінансових транзакцій і створення спільних підприємств.

"Беручи до уваги загрозу міжнародному миру і стабільності, що продовжує йти від КНДР, нові обмежувальні заходи вжито, аби чинити тиск на КНДР для виконання її міжнародних зобов'язань, відображених у декількох резолюціях Ради безпеки ООН", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що нові санкції торкнуться трьох чиновників і шість організацій.

Раніше під час телефонної розмови президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп і глава Китаю Сі Цзіньпін  домовилися про необхідність максимально збільшити тиск на Північну Корею через її ядерну та ракетну програми. 

Як повідомлялось, у Китаї ввели обмеження щодо банківських операцій в КНДР. Так, державні банки країни почали призупиняти операції за рахунками клієнтів із Північної Кореї.

Також Китай обмежив з 1 жовтня експорт деяких нафтопродуктів до Північної Кореї, а також імпорт текстилю з ізольованої КНДР у рамках виконання резолюції Ради Безпеки ООН

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.