НОВИНИ

Суд наклав арешт на рахунки екс-міністра Табачника на суму понад 32 млн грн

В ході досудового розслідування арештовано рахунки колишнього міністра освіти і науки Дмитра Табачника на загальну суму понад 32 мільйони гривень.

Суд наклав арешт на банківські рахунки колишнього міністра освіти і науки Дмитра Табачника на загальну суму понад 32 мільйони гривень. Про це повідомили у Генпрокуратурі у відповіді на інформаційний запит УНН.

"В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні накладено арешт на рахунки, які відкриті в українських банках та належать запитуваній особі на загальну суму понад 32 млн гривень", - йдеться у відповіді.

Зазначається, що при цьому, за інформацією ГПУ, арешт на банківські рахунки та інші активи підозрюваного за кордоном не накладався.

У ГПУ також повідомили, що з 9 вересня 2015 року здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, де Табачник має статус підозрюваного. Але наразі слідство призупинене у зв’язку з його розшуком.

У 2016 році суд наклав арешт на дорогоцінні метали та банківські рахунки екс-міністра освіти Дмитра Табачника у «Сбербанку».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.