НОВИНИ

В Австрії розпочались парламентські вибори

Фаворитом на дострокових виборах вважається консервативна Австрійська народна партія (АНП) на чолі з міністром закордонних справ Себастьяном Курцем.

У неділю, 15 жовтня, в Австрії о шостій ранку за місцевим часом відкрилися виборчі дільниці для голосування на парламентських виборах. Майже шість з половиною мільйонів громадян країни обирають між 16 партіями. Голосування триватиме до 17 години за місцевим часом (18:00 за київським), дані екзит-полів очікуються одразу після закриття дільниць, а офіційні результати оприлюднять не раніше четверга, 19 жовтня. Про це повідомляє агентство DPA.

При цьому фаворитом вважається консервативна Австрійська народна партія (АНП) на чолі з кандидатом на посаду канцлера, чинним міністром закордонних справ Себастьяном Курцем.

Згідно з опитуванням, теперішньому главі уряду та лідерові Соціал-демократичної партії Австрії (СДПА) Крістіанові Керну прогнозуютьдруге місце. Також у парламент має потрапити правопопулістська Австрійська партія свободи (АПС), подолати чотиривідсотковий бар'єр можуть і Зелені, а також ліберальна партія NEOS - "Нова Австрія і ліберальний форум".

Зазначається, що дострокові вибори до парламенту Австрії відбуваються за рік до запланованого терміну, оскільки влітку цього року коаліція соціал-демократів і консерваторів (СДПА та АНП) розвалилася. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.