НОВИНИ

NBC: Манафорт отримав від наближеного до Кремля олігарха $60 млн

Представники Манафорта відмовилися від коментарів.

Екс-керівник передвиборної кампанії нинішнього президента США Дональда Трампа Пол Манафорт за останні десять років отримав від наближеного до Кремля російського олігарха Олєга Дерипаски близько 60 мільйонів доларів. Про це повідомляє NBC News.

Повідомляється, що тільки компанія Yiakora Ventures Ltd, яку пов'язують з Манафортом, отримала в борг від Oguster Management Дерипаски 26 млн доларів, що зафіксовано у відповідних документах, які зберігаються на Кіпрі і Кайманових островах.

У той же час в офісі російського олігарха поки не прокоментували цю інформацію. Представники Манафорта відмовилися від коментарів, проте виступили з заявою, в якій вказали, що він на сьогодні нічого не має виплачувати своїм колишнім клієнтам, а також спростували його змову з Дерипаскою.

Як повідомило 18 вересня видання The New York Times з посиланням на два джерела, знайомі зі справою, агенти США повідомили Манафорту, що планують обвинувачення після здійсненого у липні в його будинку обшуку.

Пол Манафорт є однією з ключових фігур в розслідуванні можливого втручання Росії у президентські вибори у США. У червні 2016 року він очолив виборчий штаб Трампа і взяв участь у зустрічі Дональда Трампа-молодшого з російською юристкою Наталією Весельницькою. Всередині серпня того ж року Пол Манафорт залишив посаду після того, як стали відомі подробиці його ділових і політичних зв’язків з екс-президентом України Віктором Януковичем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.