НОВИНИ

Держкіно заборонило показ ще одного російського фільму

Мова йде про стрічку режисера Андрія Задворного.

Державне агентство України з питань кіно анулювало державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування та скасувало державну реєстрацію телевізійного фільму «Всупереч усьому», видане ТОВ «Маркер Медіа». Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Мова йде про фільм російського режисера Андрія Задворного.

Згідно з повідомленням, рішення було прийняте на підставі ст. 15 ЗУ «Про кінематографію» і пункту 12 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року № 1315.

Читайте також: Держкіно уточнило кількість заборонених російських фільмів та серіалів

«Статтею 15 ЗУ «Про кінематографію» регламентовано перелік підстав щодо відмови у видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, а також анулювання та скасування державної реєстрації, в тому числі у разі виявлення у документах, поданих суб’єктом кінематографії, недостовірних відомостей», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що наразі Держкіно проводить перевірку всіх прокатних посвідчень, виданих ТОВ «Маркер Медіа».

Нагадаємо, 22 квітня 2016 року в Україні набули чинності зміни до закону "Про кінематографію", згідно з якими забороняється демонстрація російських фільмів, не лише відзнятих після 1 січня 2014 року, але й показаних після цієї дати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.