НОВИНИ

Сенатори США знову розкритикували Трампа за зволікання із законом про санкції щодо РФ

Джон МакКейн і Бен Кардін вдруге надіслали лист у Білий дім, звинувачуючи адміністрацію президента у зволіканні з запровадженням нового закону, що посилює санкції щодо Росії.

Сенатори США Джон Маккейн і Бен Кардін звинуватили адміністрацію президента Дональда Трампа у зволіканні з запровадженням нового закону, що посилює санкції щодо РФ. Про це йдеться у листі сенаторів до Білого дому.

У ньому політики заявили, що Білий дім досі не подав інформації про російську оборону і розвідку, як того вимагає закон.

На думку Маккейна та Кардіна, таке зволікання ставить під сумнів відданість адміністрації Трампа законові про санкції, що був підписаний і набув сили закону понад два місяці тому, а в адміністрації мали досить часу, щоб виконати вимоги закону.

При цьому у Білому домі ще не відповіли на цього листа.

Зазначається, що станом на 11 жовтня Білий дім чи установи адміністрації не оприлюднили жодного документа стосовно фізичних і юридичних осіб, що діють на користь російським розвідці й обороні, з тим, щоб проти них можна було накласти санкції.

Додамо, що це вже другий лист із подібною критикою. Раніше сенатори США Джон Маккейн і Бен Кардін у листі президенту США заявили, що 1 жовтня є крайнім терміном для адміністрації, щоб визначити "правила або інші вказівки" для ідентифікації будь-якого, хто працює від імені російських оборонних і розвідувальних секторів і підлягає санкціям.