НОВИНИ

Уряд Німеччини вирішив надати малим та середнім підприємствам України кредити на 100 млн грн

Німецько-Український Фонд та KredoBank підписали угоду з кредитування українських малих та середніх підприємств на суму 100 мільйонів гривень.

У середу, 11 жовтня, Німецько-Український Фонд та KredoBank підписали угоду з кредитування українських малих та середніх підприємств на суму 100 млн гривень. Про це повідомила прес-служба представництва Європейського Союзу в Україні.

Відповідна угода входить до Програми сприяння МСП, що фінансується Урядом Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW, згідно з якою KredoBank кредитуватиме МСП на ставкою 15% річних у гривні. 

"Серед пріоритетних для кредитування напрямків діяльності МСП зазначається сільське, лісове та рибне господарство, переробна промисловість, тимчасове розміщення та організація харчування, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Кошти нададуть на придбання і модернізацію обладнання, придбання, будівництво або реконструкцію приміщень, поповнення обігових коштів на розширення виробництва", - йдеться у повідомленні.

За словами виконавчий директор НУФ Олега Стринжа, "згідно стратегії розвитку НУФ до 2020 року вдосконалюватиметься механізм кредитування МСП, а саме його доповнять кредитними гарантіями згідно проекту НБУ з відновлення кредитування та компенсаціями процентних ставок від місцевих адміністрацій".

Нагадаємо, що 15 серпня Європейський банк реконструкції і розвитку підписав кредитну угоду щодо надання Україні кредиту в розмірі 514 мільйонів гривень на збільшення фінансового лізингу для малого і середнього бізнесу в країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.