НОВИНИ

НАЗК виявило порушення в електронній декларації нардепа Довгого

Парламентар не зазначив у розділі "Об'єкти нерухомості" відомості про квартиру в Києві, якою користується його дружина і яка є фактичним місцем проживання нардепа.

Національне агентство з питань  запобігання корупції виявило порушення у декларації народного депутата України від групи "Воля народу" Олеся Довгого за 2015 рік. Про це йдеться у рішенні НАЗК.

Вказано, що парламентар не зазначив у розділі "Об'єкти нерухомості" відомості про квартиру в Києві, якою користується його дружина і яка є фактичним місцем проживання нардепа. Причому Довгий пояснив, що у власності дружини в 2015 році не було ніякої нерухомості. 

Крім того, відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухомість, відомості про об'єкти нерухомості, які належать дружині на праві приватної власності, включаючи спільну власність, відсутні.

У рішенні наголошується, що, не вказавши майно, яке було у користуванні дружини, депутат ВР не виконав вимоги п. 2 ч. 1 ст. 46 закону "Про запобігання корупції".

Разом з тим агентство не виявило порушень у е-декларації нардепа у частині точності оцінки задекларованих активів.

Також не виявлено конфлікту інтересів і фактів незаконного збагачення. При цьому підкреслюється, що Довгий повинен подати декларацію з достовірними даними.

Нагадаємо, 11 липня Верховна Рада проголосувала за зняття депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олеся Довгого.

Довгого обвинувачують у незаконному виділенні землі заказника Острів Жуків під забудову. В поданні фігурував епізод лише по кооперативу "Технолог", але 1 жовтня 2007 року Довгий провів через сесію Київраду мінімум 11 однотипних рішень по кооперативах з підставними членами, де виділив землі  природоохоронного фонду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.