НОВИНИ

У ЗСУ констатували зменшення кількості порушень і злочинів серед військовослужбовців

За даними профільного управління кількість порушень зменшилася на 9%.

З початку 2017 року кількість порушень і злочинів, скоєних українськими військовослужбовцями зменшилася на 9% порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Про це повідомив начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України Олег Грунтковський на брифінгу у вівторок, 10 жовтня.

"Порівняно з 2016 роком вдалося досягти поліпшення морально-психологічного стану і стану військової дисципліни, перш за все, у військових частинах, які виконують завдання в районах проведення АТО. З початку 2017 року в ЗСУ відзначається зменшення загальної кількості подій і злочинів на 9%" , - сказав він 

За даними Грунтковського, на 36% скоротилася кількість небойових втрат особового складу, спостерігається зменшення кількості злочинів.

Він зазначив, що кількість випадків незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами і пов'язаних з цим злочинів знизилася на 5%.

Крім того, на 30% зменшилася кількість ДТП за участю військовослужбовців.

Як повідомлялося, для укомплектування військових частин та охорони арсеналів необхідно збільшити чисельність Збройних сил України на 10-20 тисяч військових.