НОВИНИ

В Україні офіційно набув чинності закон про особливий статус Донбасу

Закон буде продовжений виключно після виконання всіх умов, викладених у статті 10 нового закону.

У вівторок, 10 жовтня, офіційно набув чинності закон №7164 «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей». Відповідний документ був опублікований в офіційній газеті Верховної Ради Голос України.

Так, згідно з прикінцевими та перехідними положеннями, документ набирає чинності з дня публікації.

Закон про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей буде продовжений виключно після виконання всіх умов, викладених у статті 10 нового закону. Йдеться про ту його частину, яка стосується виведення всіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України.

Зазначимо, що закон на один рік продовжує дії раніше прийнятого Закону та визначає, що "Україна у прагненні до відновлення територіальної цілісності залишається відданою мирному врегулюванню ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей на основі принципів та норм міжнародного права і Статуту ООН".

Нагадаємо, 7 жовтня президент України Петро Порошенко підписав закон «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей», яким створюються умови для мирного врегулювання ситуації на Донбасі.