НОВИНИ

Укроборонпром вперше продемонстрував техніку на найбільшій виставці озброєння у США

Україна вперше була представлена на міжнародній виставці озброєння "AUSA-2017" у Вашингтоні.

Україна вперше була представлена на найбільшій міжнародній виставці озброєння "AUSA-2017" у Вашингтоні. Про це повідомляє посольство України в США на свої сторінці у Facebook.

"За спільної ініціативи Посольства України в США та Державного концерну "Укроборонпром" Україна вперше була представлена на міжнародній виставці озброєння "AUSA-2017" в Вашингтоні", - йдеться у повідомленні.

Так, Україна представила БТР-4 та дистанційно керований мінібронетранспортер "Фантом-2".

Зазначається, що у церемонії відкриття українського стенду на виставці взяли участь Посол України в США Валерій Чалий, Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов та перший заступник командувача ВДВ генерал-майор Андрій Ковальчук.

У посольстві також додали, що виставка "AUSA-2017" є найбільшою міжнародною платформою, яка об'єднує понад 600 представників державних та приватних корпорацій у галузі оборонної промисловості з різних країн світу.

Як повідомлялось, державний концерн "Укроборонпром" брав участь у 25-й Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017, яка проходила у місті Кельце (Польща).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.