НОВИНИ

Джарти перевірить кримських чиновників на лояльність до Януковича

Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти доручив сформувати спеціальні кадрові комісії, що перевірятимуть професійний рівень державних службовців АРК усіх рівнів. Про це повідомляє прес-служба Ради міністрів Криму.

«Необхідно з'ясувати професійний рівень кожного держслужбовця, визначити, наскільки він готовий виконувати завдання, які диктує час, які ставить перед нами Президент України», - сказав  Джарти на засіданні Ради міністрів Криму.

Глава уряду автономії пояснив, що адміністративна реформа, ініційована Віктором Януковичем, припускає «не лише скорочення кількості держслужбовців, але і підвищення їх професійного рівня».

За словами Джарты кадрові комісії перевірять як працівників Радміну, так і державних службовців в регіонах республіки. У складі кожної комісії працюватиме представник Ради міністрів Криму.

«Пропоную також залучити до роботи комісій фахівців з профільних вищих учбових закладів. Наприклад, якщо комісія перевіряє колектив управління освіти, на засіданні мають бути викладачі профільного вузу, якщо йде перевірка управління охорони здоров'я - мають бути присутні представники медичного університету», - підкреслив Джарти.

За підсумками перевірок будуть зроблені відповідні висновки - робочі місця в органах влади збережуть тільки працівники з гідним професійним рівнем.

«Не можна сказати, що є конкретні претензії, але я відчуваю що вертикаль виконавчої влади до кінця не побудована. Не усі хочуть працювати по-новому, більшість працює по-старому. Ці люди повинні або працювати над собою, займатися самонавчанням, щоб відповідати новим вимогам, або шукати іншу роботу. Посади «хороший хлопець» у виконавчій владі немає», - заявив Джарти.

Як повідомлялось, нещодавно Джарти, коментуючи новий проект закону «Про Раду міністрів Автономної республіки Крим», який надає право голові кримського уряду проводити кадрову політику незалежно від Кабміну, заявив, що «потроху, в рамках закону, «відщипує» повноваження у центральних міністерств і відомств».

Раніше, Джарти ініціював передачу під юрисдикцію кримської влади Ялтинський порт під будівництво стоянки для яхт. За словами Джарти, для реалізації цього плану йому вже вдалося заручитися підтримкою Януковича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.