НОВИНИ

Путін приїде у Київ, щоб поговорити з Азаровим про космос і енергетику

Прем`єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін 12 квітня відвідає Київ, де обговорить із своїм українським колегою Миколою Азаровим питання розвитку енергетики, економіки й авіації, повідомляє прес-служба уряду РФ.

"У Києві заплановані переговори з керівництвом української держави з найбільш актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема в таких важливих областях, як енергетика, торговельно-економічні зв`язки, транспорт, реалізація спільних програм у галузі авіаційної промисловості", - наголошується в прес-релізі уряду.

Голови урядів двох країн як співголови Комітету з питань економічної співпраці російсько-української міждержавної комісії обговорять і хід реалізації раніше досягнутих домовленостей, а також підготовку чергового засідання комітету.

"З урахуванням знаменної дати, що відзначається 12 квітня 2011 року, - 50-річчя польоту Ю.А.Гагаріна в космос - в Києві будуть обговорені перспективи взаємодії Росії і України в космічній сфері", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше деякі ЗМІ поширювали інформацію про те, що Путін приїде до Києва, щоб поговрити про можливість України приєднатися до Митного союзу Росії, Білорусі, Казахстану замість приєднання до зони вільної торгівлі з Євросоюзом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги