НОВИНИ

На Одещині демонтували пам’ятники Лєніну та Калініну

Пам’ятники, які напередодні були відремонтовані за державний кошт, знесли 6 жовтня.

В Одеській області у селі Кубей 6 жовтня демонтували пам’ятники засновнику СРСР Владіміру Лєніну та Голові Центрального Виконавчого Комітету СРСР та Президії Верховної Ради СРСР Міхаїлу Калініну. Про це повідомила прес-служба Болградської районної державної адміністрації.

До процесу демонтажу приєдналися, зокрема, місцева влада та самі мешканці села.

"Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Кубейській сільській раді необхідно було провести демонтаж відповідних пам’ятників до травня 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сільською радою не було виділено коштів на демонтаж пам’ятників, тому відповідні вимоги не були виконані до зазначеного законом терміну.

"Спільними зусиллями Одеської обласної державної адміністрації та Болградської районної державної адміністрації було знайдено необхідне фінансування та спеціальну техніку, за допомогою яких був проведений демонтаж пам’ятників Леніну та Калініну у селі Кубей", - додали у прес-службі.

Як повідомлялось, у селі Кубей Одеської області за державний кошт відремонтували пам’ятники засновнику СРСР Владіміру Лєніну та Голові Центрального Виконавчого Комітету СРСР та Президії Верховної Ради СРСР Міхаїлу Калініну. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.