НОВИНИ

Під Слов'янськом відкрили пам'ятний знак загиблим бійцям АТО

В одному з контрольно-пропускних пунктів поблизу Слов'янська відкрили пам'ятний знак українським військовим, які загинули в АТО.

У суботу, 7 жовтня, в одному з контрольно-пропускних пунктів неподалік Слов'янська відкрили пам'ятний знак українським військовим, які загинули в АТО. Про це на брифінгу повідомив речник Міноборони з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

На відкритті були військовослужбовці, поліцейські та мирні мешканці, які вшанували пам'ять бійців 95-ї окремої аеромобільної бригади.

"Сьогодні в одному з пунктів контролю поблизу Слов'янська відкрили пам'ятний знак загиблим українським воїнам. Присутні на відкритті військовослужбовці, поліцейські та просто небайдужі мешканці вшанували пам'ять бійців 95-ї окремої аеромобільної бригади, які в 2014-му році стали на захист суверенітету держави. Згадували солдатів Ярослава Давидова, Петра Боднера, молодшого сержанта Леоніда Ординського та сержанта Олександра Закусила. Указом Президента України вони нагороджені орденами «За мужність» 3 ступеня посмертно", - розповів  Лисенко.

Як повідомлялось, 26 березня у день Національної Гвардії України на території військової частини 3056, що на Херсонщині, урочисто відкрили меморіальний пам'ятник героям, які віддали своє життя, захищаючи Україну в зоні АТО.