НОВИНИ

Порошенко затвердив концепцію забезпечення контррозвідувального режиму

Президент підписав відповідний указ, яким увів у дію рішення РНБО "Про Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні".

Президент України Петро Порошенко затвердив концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні. Про це 7 жовтня провідомила прес-служба глави держави.

"Президент Петро Порошенко підписав Указ №310/2017, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні»", - йдеться у повідомленні.

Так, документ набирає чинності з дня його опублікування, а контроль за його виконанням покладається на секретаря РНБО Олександра Турчинова.

"Президент доручив Кабінету Міністрів України разом із Службою безпеки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, Службою зовнішньої розвідки України, Управлінням державної охорони України, Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації розробити та у тримісячний строк затвердити в установленому порядку план реалізації цієї Концепції та забезпечити його виконання", - зазначається у прес-службі.

Як повідомлялось, 13 вересня РНБО ухвалила концепцію забезпечення контррозвідувального режиму та розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.