НОВИНИ

Німеччина і Франція підтримали продовження особливого статусу Донбасу

Країни наголосили на важливості мирного врегулювання конфлікту в рамках Мінських домовленостей.

Німеччина і Франція привітали рішення Верховної Ради щодо продовження положень про особливий статус Донбасу.

"Німеччина вітає сьогоднішнє рішення Ради щодо продовження положень про особливий статус Донбасу. Ми підтверджуємо наше зобов'язання щодо мирного вирішення конфлікту в рамках Мінського процесу", - ідеться в повідомленні посольства.

Також Франція вітає ухвалення Верховною Радою закону, яким подовжено особливий статусу Донбасу, передбачений законом від 16 вересня 2014 року. Про це йдеться у заяві на сайті посольства Франції в Україні.

"Ухвалення цього закону підтверджує відданість України мирному врегулюванню конфлікту в рамках Мінських домовленостей", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №7163 про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей з вилученням частини 1 статті 7, де йдеться про мінські домовленості.

Після цього Рада ухвалила за основу і в цілому доопрацьований президентський законопроект № 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", який передбачає, що особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу вступає в силу тільки після виведення всіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.