НОВИНИ

НАЗК анонсувало перевірку декларацій ще 30 депутатів, суддів і прокурорів

Повідомляється, що перевірку здійснюватимуть 60 календарних днів.

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повну перевірку електронних декларацій ще 30 депутатів, суддів і прокурорів. Про це повідомляється на сайті НАЗК.

Згідно з повідомленням, на черговому засіданні НАЗК прийняло рішення про проведення повної перевірки ще 30 декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015-2016 роки. Перевірка декларацій триватиме 60 календарних днів і буде розпочата на наступний день за днем прийняття відповідного рішення.

Читайте також: НАЗК представило концепцію нової Антикорупційної стратегії на 2018-2020 роки

«Проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені», - пояснили в НАЗК.

Також повідомляється, що перевірятимуть декларації нардепа Павла Різаненка, заступника голови Головного слідчого управління Національної поліції Дмитра Бута, директора Департаменту управління ризиками НБУ Ігоря Будника, заступника прокурора Київської області Ярослава Бендика, судді Вищого господарського суду України Жанни Корнілової та інших посадовців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАЗК внесло попередження в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміру Новаку та гендиректору державного концерну «Укроборонпром» Роману Романову через порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.