НОВИНИ

У Каховському водосховищі ліквідували пляму від нафти

Унаслідок аварії постраждалих та загиблих немає.

У п’ятницю, 6 жовтня, Херсонської обласна комунальна аварійно-рятувальна служба ліквідувала нафтову пляму, що з’явилося внаслідок затоплення баржі на Каховському водосховищі. Про це повідомила прес-служба Херсонської обласної держадміністрації.

Так, рятувальники прибули для обробки нафтової плями ввечері 5 жовтня. Вони обстежили місце аварії, встановили загородження та використали 40 л сорбентів для осідання нафтопродуктів.

«О 07.00 роботи з ліквідації плями групою ХОКАРС припинено. На даний час підрозділами ДСНС Херсонської області проводиться візуальний моніторинг щодо наявності нафтоплям», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що судно затонуло на 200м, а радіус плями нафтопродуктів становив 300 м.  Наголошується, що внаслідок аварії постраждалих та загиблих немає.

Крім того, Державна Екологічна  інспекція у Херсонській області відібрала проби для проведення лабораторних досліджень з метою нарахувань збитків заподіяних довкіллю.

Нагадаємо, 5 жовтня в акваторії Каховського водосховища  в Херсонській області 5 жовтня потонула баржа з нафтопродуктами. Унаслідок чого виникла пляма нафти довжиною 6 км та шириною 50-100 метрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.