НОВИНИ

Волкер про закони щодо Донбасу: Україна робить жорсткі кроки для миру

Спецпредставник США сподівається, що Росія вживе заходів для досягнення миру.

Спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер назвав ухвалення закону про продовження особливого статусу Донбасу "жорсткими кроками" для досягнення миру. Про це він написав у Twitter.

"Продовження спеціального статусу показує, що Україна робить жорсткі кроки для миру. Сподіваюся, тепер Росія буде діяти, щоб настав мир - прийшов час завершити конфлікт", - написав він.

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №7163 про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей з вилученням частини 1 статті 7, де йдеться про мінські домовленості.

Після цього Рада ухвалила за основу і в цілому доопрацьований президентський законопроект № 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", який передбачає, що особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу вступає в силу тільки після виведення всіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.