НОВИНИ

Україна за півроку збільшила експорт у ЄС на 25% – Мінгареллі

За його словами, Угода про асоціацію України і ЄС стала поштовхом до розвитку економіки і інвестицій.

Глава Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі констатував збільшення експорту українських товарів і послуг на ринок ЄС на 25% в першому півріччі 2017 року. Про це він сказав, виступаючи на IV Київському міжнародному економічному форумі в п'ятницю.

"За перші шість місяців 2017 року ми бачимо збільшення експорту на 25% на ринок ЄС. Ми, звичайно, бачимо поліпшення", - сказав він.

За його словами, Угода про асоціацію України і ЄС стала поштовхом до розвитку економіки і інвестицій. Вона набула чинності 1 вересня 2017 року.

1 січня 2016 року набула чинності Угода про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом. Документ був підписаний 27 червня 2014 як частина ширшої Угоди про асоціацію.

Робота над Угодою про асоціацію України та ЄС тривала 10 років. Роботу над текстом Угоди було завершено у 2013 році, а її підписання відбулося вже у 2014 році – після Революції гідності. Протягом 2014-2017 років Угоду ратифікували Верховна рада, Європарламент, а також національні парламенти усіх країн ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.