НОВИНИ

Нардеп Левченко запалив димову шашку в залі парламенту

Парламентар вважає, що "зробив правильно".

Народний депутат України Юрій Левченко (позафракційний) заявив, що він запалив димову шашку у Верховній Раді. Про це він сказав із трибуни парламенту.

"Я зараз, щоб не було ніяких спекуляцій від президії, щоб не було ніяких спекуляцій і нікого не звинувачували, - я заявляю офіційно з трибуни Верховної Ради і беру на себе відповідальність, що димову шашку ту запалив я, і вважаю, що я зробив правильно, тому я б цей парламент спалив, щоб він не робив те, що він робить ", - заявив Левченко.

Шашку запалили під ложею преси, проте засідання не переривали. У цей час розглядався законопроект про  продовження особливого статусу на Донбасі. В соцмережі з'явилося відео, як Андрій Тетерук швидко виносить її з зали. 

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №7163 про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей з вилученням частини 1 статті 7, де йдеться про мінські домовленості.

Після цього Рада ухвалила за основу і в цілому доопрацьований президентський законопроект № 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", який передбачає, що особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу вступає в силу тільки після виведення всіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України.

Під час голосування в залі парламенту відбувалися сварки між нардепами, оскільки деякі фракції виступали проти ухвалення цих законопроектів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.