НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Під Радою затримали трьох мітингувальників

Попередньо, у них знайшли піротехніку.

Під будівлею Верховної Ради силовики затримали трьох активістів націоналістичних організацій, які намагалися пройти на площу Конституції через кордон поліції. Про це з місця події повідомляє кореспондент Тижня.

Попередньо, у мітингувальників знайшли піротехніку, саме це стало причиною затримання.

Зараз під парламентом присутні близько 30 мітингувальників. Вони протестують проти ухвалення законопроектів щодо Донбасу. Будівля оточена силовиками.

Оновлення 10:50. Усіх трьох затриманих відпустили. Як сказали вони самі, їх затримали за перцевий балон.

Нагадаємо, у четвер, 5 жовтня, під будівлею Верховної Ради зібралося до двох сотень активістів з Національного корпусу, ВО "Свобода" та батальйону "Донбас-Україна". Вони протестували проти прийняття президентських законопроектів щодо Донбасу. Активісти палили димові шашки та фаєри, а у разі розблокування трибуни в парламенті і спроб проголосувати за законопроекти обіцяли спробувати прорватися до будівлі Ради, яку охороняло кілька сотень бійців Нацгвардії та поліції.

Вранці 6 жовтня Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №7163 про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей з вилученням частини 1 статті 7, де йдеться про мінські домовленості.

Також президент Петро Порошенко вніс законопроект 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", який продовжує на рік особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. Його розгляд триває зараз.