НОВИНИ

ЛитПолУкрбриг отримала бойовий прапор

У наступному році бригада перейде від командно-штабних до тактичних навчань.

У Польщі в четвер, 5 жовтня, командуванню литовсько-польсько-української бригади ЛитПолУкрбриг вручили бойовий прапор. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«Сьогодні у Любліні відбулася історична подія: у другу річницю з дня створення ЛитПолУкрбриг, підрозділ отримав Бойовий Прапор. Спільна Литовсько-Польсько-Українська бригада — символ єднання наших народів», - наголосив міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час урочистої церемонії.

Він також зазначив, що за два роки бригада набула бойових спроможностей: сформовано штаб, проведено злагодження.

«Наступний рік для підрозділу розпочнеться переходом від командно-штабних навчань до тактичних навчань у складі підрозділів, залученням до багатонаціональних навчань під проводом НАТО», - запевнив Полторак.

Як повідомлялося, раніше уряд схвалив присвоєння Литовсько-польсько-українській бригаді почесного імені гетьмана Костянтина Острозького.

Нагадаємо, у січні 2016 року в Польщі створили штаб багатонаціональної бригади «ЛитПолУкрбриг». Було домовлено, що в складі спільної бригади українські, литовські та польські військові братимуть участь у спільних навчаннях, а пізніше – в операціях. Управління «ЛитПолУкрбриг» базується у польському Любліні. Відповідну угоду підписали у вересні 2014 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.