НОВИНИ

У Сенаті США визнали, що РФ втручалась у президентські вибори

Комітет з розвідки Сенату США також вирішив розширити розслідування можливого втручання Росії у вибори в Сполучених Штатах.

У Комітеті з розвідки Сенату США в цілому погодилися з підозрами американських спецслужб щодо втручання РФ у вибори, проте наразі не готові зробити остаточні висновків. Про це 4 жовтня заявив керівник комітету республіканець Річард Барр.

За його словами, слідчі мають з'ясувати, чи справді між Москвою і виборчим штабом Трампа під час передвиборної кампанії в США було узгодження дій.

При цьому він наголосив, що у справі проведено понад 100 опитувань свідків і проаналізував понад 100 тисяч документів, а на жовтень призначено ще 25 опитувань.

Також Барр зауважив, що комітет вирішив розширити розслідування, оскільки його членам необхідно зібрати додаткові відомості. Комітет розраховує завершити свою роботу в 2017 році або найпізніше до праймеріз в США, тобто в першому півріччі 2018 року.

Нагадаємо, що центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

Також у Конгресі США запросили Facebook, Google і Twitter на публічні слухання щодо втручання РФ у вибори. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.