НОВИНИ

Фільм про "Міфа". У січні вийде в прокат стрічка про Василя Сліпака

У кінці жовтня розпочнеться тур на підтримку фільму.

Документальний фільм «Міф», присвячений пам'яті загиблого на Донбасі воїна Василя Сліпака, вийде в прокат в січні 2018 року. Про це повідомляється на сторінці стрічки в Facebook.

Згідно з повідомленням, у кінці жовтня розпочнеться тур на підтримку фільму. Допрем’єрні покази відбудуться у низці українських міст, а також за кордоном.

Творці фільму — Леонід Кантер та Іван Ясній. Команда працювала над створенням стрічки понад рік.

«До створення стрічки долучилися тисячі людей, що допомогли по крихтах зібрати відео та фото фрагменти життя Великого Українця. Доброчинці з усього світу надіслали кошти на виробництво фільму. На завершальному етапі плече підтримки підставило також ДержКіно України», - йдеться у повідомленні.

Як відомо, Василь Сліпак був солістом в Паризькій національній опері. Він був активним учасником Помаранчевої революції, з початком Революції гідності очолив волонтерський рух і координував у Франції громадські акції, спрямовані на підтримку України. Із 2015 року воював на Донбасі. Загинув 29 червня 2016 року від кулі снайпера поблизу Луганського Бахмутського району Донецької області. 20 лютого 2017 року президент Петро Порошенко посмертно присвоїв Василю Сліпаку звання героя України. 10 квітня 2017 Порошенко вручив Зірку Героя України батькам загиблого добровольця.