НОВИНИ

Росія офіційно підтвердила факт затримання двох українських прикордонників

Наразі російська сторона просить надати документи про затриманих.

Російська Федерація офіційно підтвердила затримання двох військовослужбовців Державної прикордонної служби України біля україно-російського державного кордону на кордоні Сумської області. Про це заявив перший заступник голови ДПСУ Василь Серватюк.

"Російська сторона поінформувала, що нею затримано двох громадян України, які заявили, що вони є військовослужбовцями державної прикордонної служби України", – сказав Серватюк.

Він пояснив, що російська сторона просить надати документи про затриманих.

Серватюк нагадав, що з вечора вівторка Держприкордонслужба не мала інформації про місцезнаходження своїх офіцерів.

Підтвердження від російської сторони, за словами першого заступника голови Держприкордонслужби, було отримане після того, як українське прикордонне відомство звернулося в прикордонне відомство Російської Федерації.

"Я не знаю, яким буде судове рішення. Сподіваюся, що завтра воно буде оперативно розглянуто і це дасть можливість здійснити передачу, якщо ні, тоді будемо чекати цю процедуру, коли вона завершиться", – сказав Серватюк.

Як повідомлялося, Державна прикордонна служба України розпочала пошук двох прикордонників, які зникли 3 жовтня під час моніторингу кордону на Сумщині. Крім того, прокуратура Сумської області розпочала кримінальне провадження за фактом зникнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.