НОВИНИ

Литва та Україна затвердили програму щодо поглиблення співпраці в аграрному секторі

Країни підписали спільну заяву щодо реалізації узгодженої Програми двостороннього співробітництва Україна-Литва в галузі АПК на 2017-2019 роки.

Міністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерство сільського господарства Литви 3 жовтня підписали спільну заяву щодо реалізації узгодженої Програми двостороннього співробітництва Україна-Литва в галузі АПК на 2017-2019 роки. Про це повідомила 4 жовтня прес-служба Мінагрополітики.

За словами заступниці Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої, пріоритетами у двосторонньому співробітництві будуть залишатись сфери санітарії, фітосанітарії та ветеринарії.

"Важливими напрямками двосторонньої програми є обмін досвідом щодо вимог  до стандартів якості та безпечності харчової продукції, розвиток органічного виробництва. Також активне співробітництво передбачено у науково-дослідній сфері і галузі рибного та лісового господарства. Але пріоритетами для нас в двосторонньому співробітництві будуть залишатись сфери санітарії, фітосанітарії та ветеринарії",- наголосила Трофімцева.

Також вона додала, що сторони висловили зацікавленість у залученні зовнішньої допомоги Європейської Комісії в рамках TAIEX на 2017-2019 роки, а саме підтримка та тренування українських спеціалістів ДПССУ у питаннях здійснення фітосанітарного контролю імпортованих вантажів державними фітосанітарними інспекторами у відповідності до вимог законодавства ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.