НОВИНИ

Суд обрав запобіжні заходи чотирьом кримським татарам, яких звинуватили в екстремізмі

Затриманим "шиють" створення екстремістського осередку.

У вівторок, 3 жовтня, підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя обрав запобіжні заходи чотирьом затриманим, яких раніше звинуватила в створенні екстремістського осередку. Про це повідомили правозахисники в групі "Кримська солідарність" у Facebook.

Згідно з повідомленням, Арсен Кубедінов і Ренат Сулейманов проведуть в СІЗО два місяці. Тим часом Талят Абдурахманов перебуватиме під вартою один місяць і 26 днів. А ось розгляд справи Сейрана Мустафаєва закінчився тим, що затриманого відпустили під домашній арешт на два місяці.

Як повідомлялося, 2 жовтня  окупаційна влада Криму провела обшуки в місцевих жителів півосторова. Унаслідок яких було затримано чотирьох кримчан, а саме - Рената Сулейманова, Талята Абдурахманова, Арсена Кубедінова та Сейрана Мустафаєва.

Пізніше стало відомо, що окупаційна влада Криму звинуватила чотирьох затриманих кримчан у створенні екстремістського осередку. 

Окупанти стверджують, що ліквідували три осередки ісламської організації «Таблігі Джамаат».

«Таблігі Джамаат» – аполітичний релігійний рух, організований 1926 року в Індії Мауланою Мухаммадом Ільясом. Головною метою руху вважається духовне перетворення в ісламі широких мас людей і звернення до мусульман незалежно від їхнього соціального й економічного статусу. 2009 року Верховний суд Росії визнав організацію екстремістського й заборонив її діяльність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.