НОВИНИ

У Генштабі анонсували збільшення чисельності ЗСУ

Наразі готуються відповідні пропозиції до Закону України «Про чисельність Збройних Сил України».

Генштаб ЗСУ готує пропозиції до Закону України «Про чисельність Збройних Сил України» щодо збільшення кількості військовослужбовців. Про це заявив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, якого цитує прес-служба Генштабу.

За його словами, надзвичайні пригоди, які протягом останніх двох років трапилися на військових складах та арсеналах, мають всі ознаки диверсій і могли бути наслідком діяльності ворожих спецслужб.

«Надзвичайні події на арсеналах (складах) поблизу Сватового, Волновахи, Балаклеї, Маріуполя, Калинівки є нічим іншим, як результатом спеціальної операції. Не маючи змоги досягти своїх цілей на Сході України військовим шляхом, противник переносить основні зусилля в глибину нашої країни. При цьому їх пріоритетним завданням, очевидно, є знищення саме тих засобів ураження, виробництво яких в Україні не здійснюється, а закупівля є неможливою», - повідомив Муженко.

Він також зауважив, що наразі Генштаб готує пропозиції щодо заміни воєнізованої охорони батальйонами охорони та забезпечення, до складу яких входитимуть як підрозділи охорони, так і такелажні підрозділи та підрозділи механізації.

«Це, безумовно, призведе до збільшення загальної чисельності Збройних Сил. У зв’язку з цим ми готуємо пропозиції до Закону України «Про чисельність Збройних Сил України», - наголосив Муженко.

Нагадаємо, в березі 2015 року Верховна Рада збільшила чисельність ЗСУ до 250 тисяч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.