НОВИНИ

Українська вчена стала лауреатом престижної математичної премії

Математик Марина В’язовська буде удостоєна премії SASTRA Ramanujan Prize 2017 року.

Український математик Марина В’язовська зі Швейцарського федерального технологічного інституту буде удостоєна престижної премії SASTRA Ramanujan Prize 2017 року. Про це повідомляють індійські видання The Hindu та The New Indian Express.

Зазначається, що премію вручатимуть 21-22 грудня 2017 року на Міжнародній конференції з теорії чисел в університеті SASTRA в Кумбаконамі, а її розмір становить 10 тисяч доларів.

Премію індійського університету SASTRA заснували в 2005 році і щорічно присуджують за видатний внесок молодих математиків у сфери, на які вплинув учений з Індії Срініваса Рамануджан. Вікове обмеження на премію встановлено на рівні 32 років, оскільки Рамануджан багато досягнув до такого віку.

Слід додати, що В’язовська цього року вже отримала одну з найпрестижніших математичних премій світу – "Премію Салема 2016", яку за важливістю прирівнюють до Нобелівської премії. Так, українка розв'язала задачу, над вирішенням якої вчені працювали кілька століть. Вчена народилася в Києві, де здобула ступінь бакалавра математики. Над дипломом магістра математик працювала в Німеччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.