НОВИНИ

ЄС вирішив надати Україні €50 млн на допомогу розвитку Донбасу

Реалізацію програми запланували на наступний рік.

У вівторок, 3 жовтня, керівник групи підтримки України в Єврокомісії Пітер Вагнер заявив, що у рамках програми гуманітарної допомоги Донбасу Україна отримає 50 млн євро від Європейського союзу. Про це він розповів під час спільної прес-конференції голови МінАТО Вадима Черниша та представників Єврокомісії.

За словами директора департаменту Єврокомісії з питань Європи Жан-Луї де Брювер, ЄС планує надати допомогу Україні в питаннях забезпечення мешканців Донбасу житлом і водою, а також охорони здоров'я та розширенні можливостей для освіти.

Так, реалізацію програми запланували на наступний рік.

"Важливо показати, що на підконтрольній частині сходу України реформи так само можливі, як і на всій іншій території. Перша програма підтримки,яку ми зараз розглядаємо,передбачає 50 млн євро і буде реалізовуватись на початку наступного року", - заявив Пітер Вагнер.

Нагадаємо, 3 червня  єврокомісар Йоханнес Ган повідомив, що Євросоюз розглядає питання про виділення Україні додаткових €50 млн для реалізації гуманітарних проектів і відновлення міської інфраструктури на Донбасі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.