НОВИНИ

Вибухи на складах з боєприпасами у Калинівці припинилися - ДСНС

Наразі проводиться очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів у 10–ти кілометровій зоні навколо арсеналу.

На території військових складів у Калинівці Вінницької області відкритих осередків горіння та вибухів боєприпасів не спостерігається. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 7 год. 3 жовтня відкритих осередків горіння та вибухів боєприпасів на території складу не спостерігається", - повідомили рятувальники.

Зазначається, що зараз проводиться очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів у 10–ти кілометровій зоні навколо арсеналу.

"Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 18,3 тис. га території, продовжується виконання заявок від населення щодо виявлення підозрілих предметів. Усього з початку виконання робіт отримано та виконано 341 заявку, виявлено та вилучено 720 вибухонебезпечних предметів", - додали у ДСНС.

Як повідомлялося, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт. Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.

2 жовтня у школах Калинівки відновили навчальний процес.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.